O nás

Scuderia Kart – motokárová hala sa nachádza v obci Horný Hričov, 6 km od mesta Žilina. Jedná sa o novopostavenú halu s vykurovaním, ktorá je vybavená technológiou na výmenu vzduchu. Motokárová hala je otvorená celoročne. Samozrejmosťou je profesionálna úroveň personálu.

V Scuderia Bare je možné si posedieť pri nápoji a rozoberať s priateľmi zajazdené časy. Taktiež máte priamy výhľad na dráhu. Neodmysliteľnou súčasťou je veľké parkovisko. Jazdí sa na motokárach francúzskej výroby značky SODIKART , ktoré používajú profesionálne motokárové haly v celej Európe, ako aj v Amerike a v Japonsku. Bezpečnosť našich zákazníkov je prvoradá, preto sú Vám k dispozícii bezpečnostné prilby rôznych veľkostí, fixovacie goliere, jazdecké rukavice a ochranné vesty na rebrá. Samozrejmosťou je profesionálna úroveň personálu.

Jazdiť budete na motokárach s výkonom 9 HP (koní), ktorých budete mať k dispozícií 10, a pripravené sú aj detské motokáry o výkone 4 HP (koní).

Usporiadanie akcií

V Scuderia Kart motokárovej hale sa nachádza aj VIP miestnosť s kapacitou 30 ľudí. Miestnosť sa nachádza v tichšej časti haly. Je vhodná pre Vás a Vašich hostí, napríklad na firemné akcie, súkromné oslavy, školiace semináre a podobne. Pre Vaše absolútne pohodlie vieme zabezpečiť teplé bufetové stoly alebo studený catering. Aby Vaše semináre či firemné akcie boli zaujímavejšie, hala sa dá prenajímať v časovom rozmedzí od 30 minút až po čas, aký potrebujete. Spravte svojim zamestnancom príjemný deň a zorganizujeme Vám v rámci teambuildingu súkromné preteky.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

 

Hotline info

0917 822 222, 0907 505 555

Otváracia doba

PO - ŠTV: 14:00 - 24:00 hod
PIA: 14:00 - 02:00 hod
SO: 10:00 - 02:00 hod
NE: 10:00 - 24:00 hod